Powered by Smartsupp

Blog

Vše, co potřebujete vědět o vonných tyčinkách

Vše, co potřebujete vědět o vonných tyčinkách

Jste milovníky exotických vůní a přitom preferujete produkty nejvyšší kvality vyrobené s vysokým podílem přírodních příměsí a esencí? Pak právě pro Vás máme na naší prodejně „Jsi krásná, usměj se“ v Brně v nabídce indické vonné tyčinky značky TulasiGarden Fresh a Sandesh, které se vyznačují charakteristickými orientálními vůněmi dálek. Krásně provoní nejen interiér, ale mají i schopnost zklidnit mysl při meditaci či modlitbě a navodit příjemnou atmosféru.


Ganesha: Bůh Moudrosti a Úspěchu

Ganesha: Bůh Moudrosti a Úspěchu

Ganesh, známý také jako Ganesh, ale často odkazovaný s láskyplným respektem jako Ganapati, je jedním z nejvíce uctívaných bohů v hinduistické pantheonu. S jeho jedinečnými rysy - sloní hlavou a lidským tělem - Ganesh je snadno rozpoznatelný a jeho přítomnost je cítit v mnoha aspektech hinduistické kultury.


Maneki Neko - Symbol štěstí, prosperity a ochrany

Maneki Neko - Symbol štěstí, prosperity a ochrany

Vstupte do světa štěstí a prosperity s Maneki Neko, legendární japonskou soškou, která láká bohatství a ochraňuje svého majitele. Maneki Neko, známá také jako Lucky Cat, je nejen nádherným uměleckým dílem, ale také silným symbolem pozitivní energie a štěstí. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který přinese do vašeho života novou úroveň prosperity a ochrany.


Ashwagandha - indický ženšen

Ashwagandha - indický ženšen

Ashwagandha, známá také jako indický ženšen, je bylina, která se v poslední době těší stále větší popularitě pro své mnohostranné zdravotní a wellness výhody. Pocházející z Indie, kde se v tradiční indické medicíně (Ayurveda) využívá již po staletí, Ashwagandha se stala středem pozornosti díky svým adaptogenním vlastnostem a schopnosti podporovat tělesnou i duševní pohodu.


Ashwagandha - zdravotní účinky

Ashwagandha - zdravotní účinky

Bylina Ashwagandha, známá také jako indický ženšen, je jednou z nejsilnějších bylin v ayurvedské medicíně. Je nejznámější pro své regenerační a omlazující účinky. Ve sanskrtu znamená Ashwagandha "vůně koně", což naznačuje, že bylina má potenciál přinést vitalitu a sílu jako hřebec. Kořen Ashwagandhy má také zvláštní vůni připomínající pot koně.


Magický svět kamenů: Objevte krásu a energii minerálů

Magický svět kamenů: Objevte krásu a energii minerálů

Vítejte v magickém světě minerálů, kde se přírodní krása setkává s hlubokou energií. Naše kolekce pečlivě vybraných kamenů nabízí nejen estetický půvab, ale i silné energetické vlastnosti, které podporují klid, ochranu a harmonii. Ať už hledáte osobní talisman, dekorativní prvek nebo nástroj pro meditaci, naše minerály vás okouzlí a obohatí váš život. Objevte nádheru a sílu přírody s našimi jedinečnými kameny a nechte se inspirovat jejich pozitivní energií.


Ochranné náramky: Vaši strážci energie a stylu

Ochranné náramky: Vaši strážci energie a stylu

Objevte sílu a krásu ochranných náramků, které kombinují estetický půvab s mocnými energetickými vlastnostmi. Naše ochranné náramky, vyrobené z pečlivě vybraných minerálů, vám pomohou odrazit negativní energie, posílit sebevědomí a přinést vnitřní klid. Noste je jako stylový doplněk, který nejen zdobí, ale také chrání a harmonizuje vaši energii. Vyberte si svůj ochranný náramek a objevte dokonalou rovnováhu mezi módou a duchovním blahobytem.