1-2.09.2023 Zdraví a duše Ostrava

Tato jedinečná událost přináší harmonii, inspiraci a péči o duši na jednom místě. Ať už hledáte relaxaci, duchovní růst nebo prostor pro objevování nových způsobů péče o sebe, tato akce je pro vás!

Na této akci se setkáte s odborníky na různé terapeutické techniky, esoteriku, jógu, meditaci a mnoho dalšího. Budete mít příležitost vyzkoušet různé workshopy, semináře a přednášky, které vám pomohou rozvíjet vaši duševní a duchovní stránku.

A co víc, naše stánky nabízejí široký sortiment esoterických předmětů, jako jsou krystaly, vonné tyčinky, tarotové karty a další. Pokud hledáte inspiraci a nástroje pro svůj duchovní rozvoj, nezapomeňte se zastavit u našeho stánku. Naše produkty jsou pečlivě vybrané s ohledem na jejich kvalitu a energetické účinky.

V našem stánku Ganik najdete široký sortiment esoterických předmětů a šperků, které vám pomohou nalézt rovnováhu a harmonii ve vašem životě. Od krásných krystalů a minerálů, přes vonné tyčinky a esenciální oleje, až po tarotové karty a amulety. Každý kousek je pečlivě vybraný s ohledem na jeho kvalitu a energetické účinky, aby vám mohl sloužit jako nástroj pro vaše duchovní růst a sebepoznání.

Přijďte se inspirovat, posílit svou duchovní rovnováhu a objevit nové způsoby péče o sebe. Akce "Zdraví duše Ostrava" je prostorem plným pozitivní energie, moudrosti a sdílení. Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám pomůžeme nalézt cestu ke zdravé a vyrovnané duši.