Powered by Smartsupp

Kámen - Amazonit (surový)

Skladem
ks

Amazonit tiší nervový systém, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, rozpouští negativní bloky. Uklidňující kámen pro nervový systém, který zvyšuje intuici a odbourává strach a negativní energii. Více

Amazonit: Kámen rovnováhy a intuice

Uklidnění nervového systému:

Amazonit má silné uklidňující účinky, zejména na nervový systém. Pomáhá tišit nervové napětí, stres a nespavost, čímž vytváří pocit klidu a vyrovnanosti.

Zmírnění obav a zvýšení intuice:

Tento kámen podporuje rozpuštění obav, strachu a nesamozřejmostí. Jeho energie také zvyšuje intuici, což vám umožní vnímat a rozumět hlubším pravdám o sobě a svém okolí.

Osvobození od negativních energií:

Amazonit zptyluje a rozpouští negativní energie a bloky, zanechávajíc vás chráněným a čistým. Pohlcuje také škodlivé záření, což vám umožní cítit se v bezpečí ve vašem prostředí.

Fyzické a duchovní výhody:

Má pozitivní účinky na kosti, zuby a hlavu, může pomoci při osteoporóze, zubním kazu, migrénách a bolestech hlavy. Harmonizuje také metabolismus a dodává životní sílu. Jeho vibrace otevírají srdeční a krční čakru, umožňujíc tak upřímnou komunikaci a hlubokou lásku.

Je ideální pro ty, kteří chtějí získat lepší pochopení svého života, potřebují osvěžující energii nebo hledají rovnováhu ve svém životě. Vhodný pro znamení Blížence, Panny, Střelce a všechny, které přitahuje jeho kouzelná vibrace.

Doporučuje se čistit pod proudem vody a nabíjet na nepřímém slunci.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.