Powered by Smartsupp

Náhrdelník - Ametyst (ve spirále s černou šňůrkou)

ks

Otevřete se vnitřní moudrosti a klidu s tímto ametystovým obeliskem na krk. Jeho fialová barva a vibrace přinášejí klid a vyrovnanost. Připoutejte si ho pomocí černé šňůrky a prožijte hlubší spojení s vlastní intuicí a duchovním já. Více

Prožijte sílu a klid duchovnosti s tímto krásným ametystovým obeliskem na krk.

Ametyst je kámen duchovnosti, který vyzařuje energii klidu, vyrovnanosti a moudrosti. Jeho fialová barva evokuje obraz krásných západů slunce a tajemství vesmíru.

Tento obelisk je navržen ve formě spirály, což symbolizuje neustálý tok energie a růst. Spirála je také považována za symbol transformace a osobního rozvoje. Připoutejte si ho pomocí elegantní černé šňůrky a nechte ho viset na krku jako symbol vaší osobní cesty a duchovního růstu.

Ametystový obelisk vám může poskytnout podporu při meditaci a prohloubení vašeho duchovního spojení. Pocítejte jeho klidnou energii, která vám pomáhá relaxovat, odstraňovat stres a nalézat vnitřní klid.

Každý obelisk je jedinečný svou velikostí a tvarem, protože se jedná o přírodní kámen. Jeho jedinečnost je zárukou autenticity a přirozeného původu.

Přineste si krásu, klid a sílu ametystu do svého života s tímto nádherným obeliskem na krk.

Buďte spojeni s energií duchovnosti a připomeňte si vlastní cestu osobního růstu a vyrovnanosti.