Ametyst troml L


Cena
75 Kč

Kód produktu
P00229

ks

Kámen pro klidný spánek, intuici a ochranu. Pomáhá proti bolestem, neurózám, stresu a závislostem. Nabízí útěchu a hluboký spánek. Více

Ametyst: Kámen klidného spánku a intuice

Léčba bolestí a klid:

Ametyst je známý svou schopností působit proti bolestem všeho druhu. Přináší útěchu, klid a hluboký spánek, což z něj činí ideální kámen pro ty, kteří hledají úlevu od stresu a napětí.

Ochrana a úleva od stresu:

Tento kámen je silným amuletem ochrany. Zmírňuje duševní přepětí, stres a zážitky plné negativní energie. Doporučuje se osobám trpícím neurózami, bolestí duše a pro ty, kteří hledají způsob, jak se vypořádat se svými závislostmi.

Intuice a sny:

Ametyst rozvíjí intuici a pomáhá proměnit sny ve skutečnost. Otvírá mysl novým myšlenkám a pomáhá se soustředit. Je vhodný pro zanemí Ryby, Beran, Panna, Štír, Střelec, Kozoroh a všechny, které přitahuje jeho vibrace.

Tišší zlostné chování a výbuchy hysterie, poskytuje pocit jistoty a bezpečí. Položený v ložnici u nohy postele podporuje partnerskou věrnost a lásku. K jeho údržbě doporučujeme čištění pod proudem vlažné vody nebo v misce společně s křišťálem a následné nabíjení mimo sluneční paprsky.