Powered by Smartsupp

Čakrový náramek - Žlutý Malajský Nefrit

Skladem
ks

Čakrový náramek Žlutý malajský nefrit a čakrová sada je skvělým nástrojem pro harmonizaci a vyvážení energie v těle. Náramek obsahuje Žlutý malajský nefrit, který posiluje manipura čakru, a sadu dalších kamenů pro aktivaci a vyrovnání všech čaker. Více

Čakrový náramek Žlutý malajský nefrit a čakrová sada je souborem náramku a kamenů, které vám pomohou dosáhnout harmonie a vyváženosti v energetickém systému těla.

Hlavním prvkem náramku je Žlutý malajský nefrit, který je spojen s manipura čakrou, tedy solárním plexem.

Žlutý malajský nefrit je kámen síly, sebedůvěry a prosperity. Působí na manipura čakru a pomáhá ji aktivovat a posilovat. Tím se podporuje sebevědomí, odvaha a vůle. Žlutá barva nefritu je spojována s energií slunce a přináší světlo a radost do života.

Čakrová sada, která je součástí tohoto náramku, obsahuje kameny pro aktivaci a vyrovnání všech sedmi čaker. Každý kámen v sadě je vybrán s ohledem na jeho specifickou vibraci a vliv na danou čakru. Tímto způsobem se dosáhne harmonizace a vyvážení energetického systému těla.

Nositelé tohoto čakrového náramku a sady mohou očekávat zlepšení v oblastech, které souvisejí s jednotlivými čakrami. Získají lepší porozumění sobě samým, budou se cítit vyrovnanější a energeticky vyživení. Náramek a sada slouží jako prostředek pro práci s čakrami a rozvoj osobního duchovního růstu.

Buďte v souladu se svým energetickým systémem a dosáhněte rovnováhy a vyváženosti ve svém životě s čakrovým náramkem Žlutý malajský nefrit a čakrovou sadou. Tyto nástroje vám pomohou objevit a rozvíjet vaši vnitřní sílu a harmonii.