Powered by Smartsupp

Vonná tyčinka - Kadidlo a santalové dřevo

Skladem
ks

Vychutnejte si jedinečný a exkluzivní vonný zážitek s vonnými tyčinkami Copal & Sandalwood Masala Exclusive. Jejich harmonická kombinace kadidla a santalového dřeva přináší do vašeho prostoru uklidňující atmosféru a duchovní vyrovnání. Více

Vonné tyčinky Copal & Sandalwood Masala Exclusive jsou vyrobeny s láskou k detailům a s cílem přinést vám zážitek, který je zcela jedinečný.

Kombinace kadidla a santalového dřeva vytváří vůni, která je zároveň uklidňující a povznášející.

Kadidlo, známé také jako Copal, je tradiční pryskyřice používaná v duchovních a energetických praktikách. Jeho vůně má silný očistný a upokojující účinek, který pomáhá harmonizovat prostor a podporuje meditaci a spirituální práci.

Santalové dřevo pak přináší do vůně jemnost, hloubku a příjemnou uklidňující esenci.

Vonné tyčinky Copal & Sandalwood Masala Exclusive jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí, které zajišťují autenticitu a vysokou úroveň vonného zážitku.

Při jejich zapálení se uvolní bohatá a harmonická vůně, která naplňuje prostor pozitivní energií a přináší duchovní vyrovnání.

Tyto vonné tyčinky jsou ideální pro ty, kteří hledají vyšší úroveň vonného zážitku a chtějí se propojit s duchovním světem.

Při meditacích, rituálech či prostém odpočinku si můžete vychutnat tuto exkluzivní vůni a ponořit se do hlubšího stavu klidu a harmonie.

Počet kusů v balení: 12 ks
Hmotnost: 15 g
Délka tyčinky: 20 cm
Doba hoření: 40 minut
Země původu: Indie

Jak správně zapálit vonnou tyčinku a kam jí umístit:

  • Držte vonnou tyčinku za neobalený konec (štěpinu) a zapalte ji na straně s aromatickou směsí.
  • Nechte ji chvíli hořet a poté plamen zhasněte, aby tyčinka dále jen doutnala.
  • Nikdy nenechávejte doutnající tyčinku bez dohledu.
  • Zajistěte, aby tyčinka nebyla v průvanu, umístěte ji daleko od hořlavých materiálů a mimo dosah dětí nebo domácích zvířat, aby se zabránilo riziku popálení.