Powered by Smartsupp

Kámen - Dumortierit (troml M)

Skladem
ks

Objevte jemnou krásu a inspirativní energii dumortieritu ve formě středně velkého tromlovaného kamene. Dumortierit je minerál známý svou nádhernou modrou až modro-fialovou barvou, často s jemnými žilkami a vzory, které přidávají na jeho jedinečnosti. Více

Tento kámen je ceněný pro svůj estetický vzhled a podpůrné vlastnosti.

Středně velký tromlovaný dumortierit je pečlivě vyhlazený a tvarovaný, aby zvýraznil jeho přirozenou krásu a hladký povrch.

Tento kámen je nejen krásný na pohled, ale také příjemný na dotek, což z něj činí ideální doplněk do vaší sbírky minerálů nebo jako osobní talisman.

Dumortierit je často spojován s klidem, duševní jasností a inspirací. Je považován za kámen, který podporuje sebevědomí, trpělivost a intelektuální schopnosti.

Díky svým energetickým vlastnostem je ideální pro meditaci, harmonizaci prostoru a jako nástroj pro posílení mentální stability a kreativity.

Každý středně velký tromlovaný dumortierit je jedinečný, s vlastními charakteristickými rysy a barevnými odstíny, což zaručuje, že každý kus je originál.

Tento kámen je pečlivě vybírán, aby splňoval vysoké standardy kvality a estetiky.

Přineste si domů tento nádherný dumortierit a nechte se inspirovat jeho jemnou energií a krásou, která obohatí váš život a prostor.