Powered by Smartsupp

Ganesha (barevný, cestovní - vel.5 Cm)

ks

Ganesha na cesty i do auta, přinese ochranu a štěstí. Jeho živé barvy jsou ideální pro vaše dobrodružství. Ať už jste doma nebo na cestách, Ganesha vás bude chránit a provázet svou pozitivní energií. Je bohem každých nových začátků proto je naprosto ideální pro všechny vaše cesty do práce, na dovolenou nebo dalekou cestu třeba kolem světa:-) Více

Vítejte do světa barevného a cestovního Ganeshy!

Tento jedinečný Ganesha vám přináší krásu a eleganci, silnou energetickou podporu, moudrost v překonávání překážek na každé vaší cestě!

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Ganesha, je symbolem odstranění překážek, přináší hojnost a štěstí, proto je ideální, aby vás provázel na všech vašich cestách. Barevný Ganesha vás okouzlí svou jasnou a živou paletou barev, které přinášejí radost a pozitivní energii na všechny cesty, které vás čekají, aby vaše cesty byly vždy štastné, bezpečné a rodostné. Jeho kompaktní a lehký design vám umožní nosit ho s sebou kamkoliv jedete, jdete, letíte nebo plujete. Buďte doprovázeni Ganeshou a jeho silnou ochranou a podporou na každém kroku vaší cesty.

Přidejte si barevného Ganeshu do svého života a zažijte magickou sílu tohoto božského ochránce. Nechte ho rozjasnit vaše dny, odstranit překážky a přinést vám štěstí, hojnost, prosperitu a moudrost každý den.

Síla a radost Ganeshy ve vašem životě

Pojďte objevit sílu a radost, kterou Ganesha přináší. S barevným a cestovním Ganeshou máte možnost nosit tohoto mocného boha stále s sebou. Nenechte se omezovat žádnými překážkami na cestě ke svým snům, Ganesha je vaším průvodcem a ochráncem na každém vašem dobrodružství.

  • Velikost:
  • výška - 5 Cm
  • šířka - 6 Cm