Powered by Smartsupp

Ganesha - kámen - šedý (Srí Lanka, vel. M, 7 cm)

ks

Tento Ganesha je vyroben na Srí Lance z místního kamene, přináší nám atmosféru klidu a stability v našem domově. Ganesha je symbolikou pro nové začátky, pro každý nový den, pro hojnost, blahobyt a štěstí. Je nejoblíbenější bůh hinduismu, odstraňuje překážky, přináší nám štěstí, hojnost a blahobyt. Přineste si Ganeshu a jeho silnou energii do svého života Více

Vítejte v království Ganeshy! Tento úchvatný Ganesha na podstavci je mistrovským dílem ze Srí Lanky. Jeho jedinečný design a energie přinášejí do vašeho domova štestí, hojnost a blahobyt.

Ganesha, božstvo moudrosti a překonávání překážek, je symbolem štěstí, úspěchu a hojnosti. Tento Ganesha na podstavci je vytvořen s precizností a pečlivostí, aby zachytil všechnu sílu a význam tohoto nejoblíbenějšího boha.

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Podstavec zajišťuje stabilní a výrazný základ pro Ganeshu. Každý detail tohoto díla byl pečlivě vytesán a vyryt, aby přenesl význam Ganeshy.

Tento Ganesha je nejen krásným a dekorativním prvkem vašeho interiéru, ale také vám přináší silnou energetickou podporu. Přítomnost tohoto božského ochránce vytváří pozitivní a harmonickou atmosféru v místnosti, která působí na vaše tělo, mysl a duši.

Každý Ganesha je originální a unikátní díky přírodním vlastnostem kamene. Jeho barevné variace a přírodní textura dodávají každému kusu jedinečný charakter. Být majitelem tohoto Ganeshy znamená vlastnit nejen vzácný kousek umění, ale také symbol síly, ochrany a hojnosti.

Přidejte si Ganeshu do svého domova a nechte ho rozkvést ve všech aspektech vašeho života.

Buďte obklopeni energií moudrosti, úspěchu a prosperity, kterou Ganesha přináší.

Velikost: výška - 7 cm

šířka - 4,5 cm