Powered by Smartsupp

Ganesha - svítící (Srí Lanka, vel. 8,5 cm)

Cena
999 Kč

Kód produktu
P00208

ks

Svítící Ganesha ze Srí Lanky, bůh nových začátků, je průvodce každého nového dne, je nejoblíbenější bůh hinduismu, bůh moudrosti, radosti, blahobytu, štěstí, odstraňuje překážky, kombinuje bohatství, moudrost. Jeho zářivá radostná barva a elegance ozdobí váš domov a přináší do vašeho života energii, radost a moudrost. Buďte inspirováni bohatstvím a láskou Ganeshy a prožijte naplněné a šťastné chvíle každého nového dne. Více

Svítící Ganesha ze Srí Lanky je zdrojem duchovního světla pro nové začátky, pro hojnost, štěstí a ochranu.

Jeho jemná záře okouzlí každý prostor a přinese do něj kouzelnou duchovní energii pro nové začátky.

Ganesha, božstvo moudrosti a odstranění překážek, je jedním z nejuctívanějších božstev v hinduistické tradici. Tento svítící Ganesha ze Srí Lanky přináší do vašeho domova jeho jedinečné kouzlo a sílu. Zářící Ganesha přináší do prostoru příjemně magickou energii.

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Přidejte si svítícího Ganeshu ze Srí Lanky do svého domova a nechte ho rozsvítit váš život. Připomeňte si jeho moudrost a sílu, které vám pomohou překonávat překážky a žít plnohodnotný život.

Užijte si krásu jeho světla a nechte se unášet jeho magickou energií.

Velikost: výška - 8,5 cm

šířka - 6 cm