Powered by Smartsupp

Ganesha - zlatočerný (Srí Lanka, vel. 8,5 cm)

Tento zlatočerný Ganesha talisman přináší do vašeho domova luxusní a elegantní vzhled. Vyrobena s precizností a pečlivostí, zdobí váš interiér a přináší vám prosperitu a štěstí. Přiveďte si Ganeshu do svého života a buďte inspirováni jeho silnou energií. Více

Vítejte v království zlatočerného Ganeshy! Tento jedinečný zlatočerný Ganesha ze Srí Lanky je symbolem bohatství, moudrosti a štěstí.

Jeho vznešená kombinace zlaté a černé barvy přináší do vašeho domova exkluzivitu a duchovní sílu.

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Ganesha, božstvo moudrosti a odstranění překážek, je jedním z nejuctívanějších božstev v hinduistické tradici. Tento zlatočerný Ganesha ze Srí Lanky přináší do vašeho domova jeho jedinečné kouzlo a sílu. S vytříbeným designem a precizním zpracováním je každý detail pečlivě navržen tak, aby zaujal vaše smysly.

Jeho zlaté a černé odstíny vytvářejí harmonii a kontrast, kterým dominuje elegance a noblesa. Tento zlatočerný Ganesha ze Srí Lanky je vyroben s použitím nejlepších materiálů a technik, které zajišťují jeho dlouhotrvající a kvalitní povrchovou úpravu.

Když se tento zlatočerný Ganesha umístí do vašeho prostoru, přináší s sebou pozitivní energii a ochranu. Jeho přítomnost vytváří atmosféru prosperity a hojnosti, které jsou klíčové pro vaše šťastné a vyrovnané bytí. Zlatočerný Ganesha je zároveň ohromujícím dekorativním prvkem, který dodává vašemu domovu zvláštní nádech luxusu a exkluzivity.

Každý zlatočerný Ganesha ze Srí Lanky je vyroben s láskou a péčí o zachování tradic a uměleckého řemesla. Jeho detaily a tvar jsou pečlivě vyřezávány a zdobeny, aby vynikly jeho unikátní design a jedinečný charakter. Být majitelem tohoto zlatočerného Ganeshy znamená mít symbol vysoce ceněného ducha a moudrosti ve svém domově.

Přidejte si zlatočerného Ganeshu ze Srí Lanky do svého interiéru a nechte ho zazářit ve vašem životě. Připomeňte si jeho sílu a božskou přítomnost, které vám pomohou překonat překážky a dosáhnout svých cílů.

Užijte si krásu jeho designu a nechte se inspirovat jeho duchovním významem.