Ganesha - zlatočervený (Srí Lanka, vel. 8,5 cm)

ks

Zlatočervený Ganesha, bůh nových začátků, je průvodce každého nového dne, je nejoblíbenější bůh hinduismu, bůh moudrosti, radosti, blahobytu, štěstí, odstraňuje překážky, kombinuje bohatství, moudrost. Jeho zářivá zlatočervená barva a elegance ozdobí váš domov a přináší do vašeho života energii, radost a moudrost. Buďte inspirováni bohatstvím a láskou Ganeshy a prožijte naplněné a šťastné chvíle každého nového dne. Více

Vítejte v království zlatočerveného Ganeshy!

Tento vzácný zlatočervený Ganesha ze Srí Lanky přináší do vašeho domova energii, bohatství a štěstí. Jeho unikátní kombinace zlaté a červené barvy aktivuje u vás hojnost a blahobyt.

Ganesha je jedním z nejuctívanějších hinduistických božstev je známý jako patron moudrosti, prosperity a odstranění překážek. Tento zlatočervený Ganesha ze Srí Lanky je zvláštní tím, že kombinuje výraznou zlatou barvu s hlubokým odstínem červené, což mu dodává ještě větší sílu a význam.

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Každý detail tohoto zlatočerveného Ganeshy je pečlivě zdoben s ohledem na tradici a uměleckou kvalitu. Jeho ladná postava, jemné rysy a výrazné symboly představují dokonalé ztvárnění Ganeshy. Jeho zlaté a červené odstíny vyzařují energii a teplo, které oživí váš prostor a přinesou hojnost a blahobyt do vašeho života.

Tento zlatočervený Ganesha ze Srí Lanky je duchovním symbolem,a také magickým prvkem pro všechny vaše nové začátky! Jeho přítomnost ve vašem domově přináší nejen krásu, ale také pozitivní energii a ochranu. Ganesha je známý jako překonavatel překážek a zajišťovatel šťastného začátku, a proto je jeho zobrazení vhodné pro každý prostor, kde chcete aktivovat hojnost, prosperitu a štěstí.

Zlatočervený Ganesha ze Srí Lanky je pečlivě upraven a zdoben, aby vynikal v každém prostředí doma, v kanceláři, v obchodě, v restauraci, na oltáři... Jeho velikost a design jsou ideální pro umístění na poličce, pracovním stole, oltáři, nebo jiných dekorativních plochách.

Buďte majitelem tohoto zlatočerveného Ganeshy ze Srí Lanky a přineste do svého domova bohatství, moudrost a štěstí. Užijte si jeho jedinečné energie a inspirace, které vám budou připomínat vaši sílu a odhodlání pro všechny vaše nové začátky, pro každý nový den!

Ať už ho darujete jako symbolikou božské ochrany a štěstí nebo ho ponecháte jako významný prvek vašeho interiéru, zlatočervený Ganesha bude zářit a aktivovat hojnost, blahobyt, radost a štěstí do vašeho života.