Powered by Smartsupp

Ganesha zlatý ze Srí Lanky ve velikosti M (8,5 cm)

Cena
699 Kč

Kód produktu
P00207

ks

Zlatý Ganesha, přináší hojnost, bohatství, prosperitu a ochranu do vašeho domova, kanceláře i obchodu. Dovolte si zlatého Ganeshu, povede vaše cesty k úspěchu, blahobytu a štěstí. Více

Vítejte v království Ganesha! Tento zlatý Ganesha ze Srí Lanky je ztělesněním elegance, prosperity, hojnosti a štěstí. Jeho jiskřivá zlatá barva přináší do vašeho prostoru zářivou a duchovní sílu.

Ganesha je hinduistický bůh, který symbolizuje odstranění překážek, ochranu a štěstí. Jeho přítomnost v domě přináší harmonii, bohatství a duchovní rovnováhu. Tento zlatý Ganesha byl vytvořen s láskou a pečlivostí, aby zachytil každý detail jeho podoby. Jeho vznešený výraz, široký úsměv a vztyčená paže vyzařují sílu, štěstí a ochranu.

Ganesha odstrańuje překážky, je nositelem štěstí, lásky, moudrosti a poznání. Nejmilovanější bůh hinduismu je synem Shivy a Parvati. Sloní hlava je symbolem myšlení, nejvyšší moudrosti a vědění. Velké uši vše slyší, naslouchají všemu a všem, mají schopnost oddělit zrno od plev. Chobotem nám z cesty odstraňuje všechny překážky a nesnáze. Ulomeným klem napsal Mahábháratu (staroindický epos) o kel přišel v boji s démonem pýchy a je symbolem jednoty. Velké bříško je symbolem bohatsví a blahobytu. Lanem přitahuje světské děje, sekyrkou ničí negativní energie, miska sladkosti je odměnou a lotosový květ je to nejvyšší a nejdůležitější čeho se dá dosáhnout. Bůh nových začátků, každý den je nový začátek:-) Můžete Ganeshu požádat o štěstí, blahobyt a odstranění všech překážek na vaší cestě. Každý den zapálte svíčku vděčnosti a poděkujte za vše krásné co jste ten den prožili :-)

Každý prvek tohoto zlatého Ganeshy byl vytvořen s precizností a pečlivostí. Jeho jemné rysy, bohatě zdobené oblečení a výrazné atributy symbolizují božskou moc a bohatství. Tento zlatý Ganesha je vyroben z kvalitních materiálů a zdoben skvostnými detaily, které vytvářejí výjimečný dojem.

Zlatý Ganesha ze Srí Lanky je ideální pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní a esteticky působivý prvek do svého domova. Jeho střední velikost umožňuje snadné umístění na poličce, stole, oltáři nebo jiném významném místě. Jeho zlatý lesk a výjimečná elegance okouzlí každého, kdo ho spatří.

Tento zlatý Ganesha ze Srí Lanky je vynikajícím dárkem pro milovníky hinduistického umění, spirituality a prosperity. Jeho přítomnost v interiéru dodává prostoru exkluzivní atmosféru a přináší do života nositele bohatství a štěstí. Buďte obklopeni jeho duchovní energií a nechte ho svítit jako symbol božské ochrany a hojnosti.

Přidejte si zlatého Ganeshu do svého domova, kanceláře, obchodu nebo dalšího prostoru, který si přejete obdarovat duchovní silou a bohatstvím. Jeho majestátní přítomnost a symbolika vám budou připomínat, že můžete překonávat překážky a dosáhnout úspěchu ve všech oblastech života.

Nechte se okouzlit krásou tohoto zlatého Ganeshy ze Srí Lanky a vstupte do světa hojnosti, prosperity, moudrosti a štěstí.