Powered by Smartsupp

Vonná tyčinka - Golden NAG Levandule

Skladem
ks

Golden NAG Lavender vonné tyčinky jsou dokonalým spojením relaxace a klidu. Jejich svěží a jemná vůně levandule napomáhá uvolnění mysli a těla, posiluje pocit pohody a přináší harmonii do prostoru. Více

Golden NAG Lavender vonné tyčinky jsou vyrobeny s láskou a péčí, aby vám přinesly okamžitý pocit uvolnění a klidu.

Jejich vůně levandule je známá svými relaxačními a harmonizujícími účinky na lidskou psychiku. Když zapálíte tyto vonné tyčinky, jejich příjemná vůně se rozlévá po místnosti a vy se ponoříte do pocitu absolutního uvolnění.

Golden NAG Lavender vonné tyčinky jsou ideálním doplňkem pro relaxační rituály, meditaci nebo prosté užívání momentu klidu a pohody. Jejich vůně vás přenese do polí kvetoucí levandule, kde se můžete zcela oddat harmonii a klidu. Tyto vonné tyčinky jsou navrženy tak, aby podpořily vaši relaxaci, snížily stres a napomohly zklidnění mysli.

Ponořte se do světa Golden NAG Lavender vonných tyčinek a dopřejte si chvíle osobního pohodlí a regenerace. Jejich jemná vůně vám pomůže najít rovnováhu, uvolnit napětí a získat pocit hlubokého klidu.

Složení: Hlavní složkou vonných tyčinek Golden NAG Lavender je vysoce kvalitní levandulový olej, který poskytuje jejich charakteristickou vůni.

Přesné složení je pečlivě střeženým tajemstvím, které zajišťuje, že každá vonná tyčinka má stejně příjemnou a svěží vůni.

Počet kusů v balení: 12 ks
Hmotnost: 15 g
Délka tyčinky: 20 cm
Doba hoření: 40 minut
Země původu: Indie

Jak správně zapálit vonnou tyčinku a kam jí umístit:

  • Držte vonnou tyčinku za neobalený konec (štěpinu) a zapalte ji na straně s aromatickou směsí.
  • Nechte ji chvíli hořet a poté plamen zhasněte, aby tyčinka dále jen doutnala.
  • Nikdy nenechávejte doutnající tyčinku bez dohledu.
  • Zajistěte, aby tyčinka nebyla v průvanu, umístěte ji daleko od hořlavých materiálů a mimo dosah dětí nebo domácích zvířat, aby se zabránilo riziku popálení.