Powered by Smartsupp

Vonná tyčinka - Golden NAG Siete Chakra

Skladem
ks

Probuďte energii a harmonii svých sedmi čaker s vonnými tyčinkami Golden NAG Siete Chakra. Tato unikátní vůně vás podpoří na cestě k vyváženosti a duchovnímu rozvoji. Více

Vonné tyčinky Golden NAG Siete Chakra jsou navrženy tak, aby podpořily vyváženost a oživení sedmi energetických center, známých jako čakry.

Každá tyčinka je vytvořena s ohledem na specifickou vůni a energii jedné čakry, aby vám pomohla otevřít a harmonizovat těla, mysl a ducha.

Každá čakra je spojena s určitými vlastnostmi a oblastmi života. Tyčinky Golden NAG Siete Chakra obsahují směs vybraných bylin a koření, které jsou propojeny s jednotlivými čakrami. Zapálení těchto vonných tyčinek vytváří příjemnou vůni, která podporuje aktivaci a vyvážení jednotlivých čaker.

Tyčinky Golden NAG Siete Chakra jsou ideální pro meditaci, rituály, nebo jednoduše pro vytvoření harmonické atmosféry ve vašem domově. Cítíte, jak se energie postupně prochází vaším tělem, přinášející vyrovnanost, klid a duchovní rozvoj.

Hlavní ingredience: Unikátní směs bylin a koření, která jsou propojena s jednotlivými čakrami a přinášejí specifické vůně vonných tyčinek Golden NAG Siete Chakra. Každá tyčinka obsahuje kombinaci ingrediencí specificky vybraných pro danou čakru, aby podpořila její harmonizaci a aktivaci.

Počet kusů v balení: 12 ks
Hmotnost: 15 g
Délka tyčinky: 20 cm
Doba hoření: 40 minut
Země původu: Indie

Jak správně zapálit vonnou tyčinku a kam jí umístit:

  • Držte vonnou tyčinku za neobalený konec (štěpinu) a zapalte ji na straně s aromatickou směsí.
  • Nechte ji chvíli hořet a poté plamen zhasněte, aby tyčinka dále jen doutnala.
  • Nikdy nenechávejte doutnající tyčinku bez dohledu.
  • Zajistěte, aby tyčinka nebyla v průvanu, umístěte ji daleko od hořlavých materiálů a mimo dosah dětí nebo domácích zvířat, aby se zabránilo riziku popálení.