Powered by Smartsupp

Karneol - drahokam pro nové začátky

Skladem
ks

Náramky s karneolem jsou spojovány s energií a podporou při nových začátcích a transformacích v životě. Karneol je drahokam s jasně oranžovou až červenohnědou barvou, který je považován za kámen síly a odvahy. Více

Náramky s karneolem jsou často vyhledávány při překonávání strachu, nejistoty a nedostatku sebevědomí, které mohou být přítomny při začátcích nových projektů, vztahů nebo životních fází.

Karneol působí jako energetický stimulátor, který podporuje sebevědomí, odvahu a motivaci k dosažení nových cílů.

Tento drahokam také přináší vitalitu a energii, která může být prospěšná při překonávání překážek a přizpůsobování se změnám. Karneol podporuje pozitivní myšlení a rozhodnost, což vám pomůže překonat jakékoli překážky, které se vám mohou v novém začátku přihodit.

Náramky s karneolem mohou také pomoci při pročišťování a oživování energie. Karneol je spojen s prvotními životními silami a životodárnou energií. Nosíte-li náramek s karneolem, může vám pomoci přilákat novou vitalitu a odstranit negativní energetické bloky, které by vám mohly bránit v dosažení vašich cílů.

Celkově řečeno, náramky s karneolem jsou nádhernými kousky, které mohou symbolizovat nové začátky a přinášet sílu, odvahu a pozitivní energii do vašeho života.

Nosíte-li náramek s karneolem, může vám sloužit jako připomínka vaší odvahy, motivace a ochrany při nových výzvách a transformacích, které přicházejí na vaši cestu.