Powered by Smartsupp

Náhrdelník - Karneol (obelisk ve spirále)

ks

Pocíťte energii vášně a odhodlání s tímto karneolovým obeliskem na krk. Jeho teplá oranžová barva evokuje životní energii a vitalitu. Exkluzivní obelisk z karneolu ve spirále s černou šňůrkou, který můžete nosit jako náhrdelník. Karneol je kámen vitality a vášně, který vám přináší energii a podporuje vaši životní sílu. Více

Představujeme vám naši exkluzivní kolekci obelisků z karneolu ve spirále, které jsou navrženy jako nádherné náhrdelníky. Karneol je kámen vitality, vášně a odvahy, který vám přináší energii a podporuje vaši životní sílu.

Tento obelisk je vyroben z kvalitního karneolu a je umístěn ve spirálovitém držáku, který vytváří elegantní a moderní design. Je doplněn černou šňůrkou, která umožňuje snadné nošení kolem krku. Šňůrka je nastavitelná, takže si můžete přizpůsobit délku podle svých preferencí.

Karneol je kámen plný vitality a energie. Věří se, že pomáhá rozproudit životní sílu, podporuje odvahu a sebedůvěru a zvyšuje vaši vitalitu. Nošení tohoto obelisku na krku vám umožňuje nést s sebou energii karneolu a být v souladu s jeho pozitivními vlastnostmi po celý den.

Buďte jedineční a přidejte si do svého šperkového repertoáru tento výjimečný obelisk z karneolu ve spirále. Dejte svému stylu nádech vitality a vášně a nechte se inspirovat energií tohoto krásného kamene.

Vyberte si náš obelisk z karneolu ve spirále s černou šňůrkou a přineste si do svého života sílu, energii a vášeň.

Buďte proaktivní a žijte svůj život s plností a odvahou díky energii karneolu.