Powered by Smartsupp
Není skladem Sledovat dostupnost

Naše lahev se na vodu z tritanu s kameny do vody je ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí vychutnávat čistou a obohacenou vodu s přírodními kameny. Tato lahve je vyrobena z odolného materiálu tritan, který je bezpečný pro použití s potravinami, a je vybavena oddělením pro umístění vybraných kamenů, jako je ametyst, křištál a růženín. Více

Naše lahev se na vodu z tritanu s kameny do vody je navržena s ohledem na vaše zdraví a blahobyt. Vyrobena z kvalitního materiálu tritanu, který je bezpečný, odolný a neobsahuje BPA, umožňuje tato lahve bezpečné a dlouhodobé používání.

Hlavní funkčnost této lahve spočívá v jejím speciálním oddělení pro kameny, které je umístěno uvnitř lahve. Toto oddělení vám umožňuje vložit vybrané kameny, jako je ametyst, křištál a růženín, které mají své vlastní pozitivní vlastnosti a energie. Ametyst je známý pro svou schopnost uklidnit mysl a podpořit klidný spánek, křištál přináší čistotu a jasnost myšlení, a růženín podporuje lásku, emocionální rovnováhu a harmonii.

Pití vody z této lahve je zážitkem, který spojuje výhody čisté vody s přírodními energiemi vybraných kamenů. Každý doušek vody je obohacen energií a vlastnostmi těchto kamenů, které mohou přispět k vašemu fyzickému a emocionálnímu blahu.

Lahev je navržena s ohledem na praktičnost a pohodlí. Je snadno přenosná, odolná vůči úderům a průtoku tekutin, a je vybavena uzavíracím víčkem, které zajišťuje bezpečné uzavření a ochranu před únikem tekutin. Kromě toho je její stylový design atraktivní a skvěle se hodí jako doplněk vašeho osobního stylu.

Vyberte si naši lahev se na vodu z tritanu s kameny do vody a dopřejte si nejen čistou a osvěžující vodu, ale také přírodní energie a vlastnosti vybraných kamenů. Buďte propojeni s přírodou a užívejte si zdraví, klidu a harmonie při každém doušku vody.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.

Alternativní produkty3