Meditační koule červené ve velikosti M


Cena
299 Kč

Kód produktu
P00201

ks

Dokonalá součást vašeho meditačního rituálu. Získáte klid a harmonii díky tichému zvonění a jemnému pohybu koulí při manipulaci. Přineste do své meditace zvukovou dimenzi a prohloubte svou duchovní Více

Dvě červené meditační koule se zvonky ve velikosti M jsou dokonalým doplňkem vaší meditační praxe.

Tyto koule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a mají hladký povrch, který se příjemně drží. Při manipulaci s koulemi v rukou se budete cítit uvolněně a harmonicky.

Tiché zvonění koulí při pohybu vám pomáhá se soustředit a přináší klid a harmonii do vašeho nitra. Zvuková dimenze přidává nový prvek do vašeho meditačního rituálu, pomáhá vám se zaměřit na přítomný okamžik a prohlubuje vaši duchovní praxi. Zvonění koulí vytváří melodický a harmonický zvuk, který podporuje relaxaci a stav meditace.

Tato sada obsahuje dvě červené meditační koule ve velikosti M a jsou umístěny v elegantní krabičce. Krabička slouží nejen jako praktický obal pro uložení koulí, ale také jako stylový doplněk. Můžete ji mít vždy po ruce a snadno si koule vzít s sebou kamkoli jdete.

Medicínské koule jsou známé pro své terapeutické účinky na tělo a mysl. Manipulace s nimi stimuluje akupresurní body v rukou a pomáhá uvolnit napětí, zlepšit průtok energie a zklidnit mysl. Jsou ideálním nástrojem pro meditaci, relaxaci a posílení duchovního spojení.

Přidejte dvě červené meditační koule se zvonky ve velikosti M do své meditační praxe a prožijte hlubokou harmonii a klid.

Tato sada je také skvělým dárkem pro milovníky meditace, kterým chcete přinést radost a podporu v jejich duchovní cestě.