Meditační koule modré "jin-jang" vel. S


Cena
250 Kč

Kód produktu
P00202

ks

Nabízíme vám sadu dvou meditačních koulí v modrém provedení se symbolikou "jin-jang" ve velikosti S. Tyto koule jsou perfektním nástrojem pro zlepšení vaší meditační praxe a dosažení harmonie těla a mysli. Více

Prohloubte svou meditační praxi s naší sadou dvou meditačních koulí v modrém provedení se symbolikou "jin-jang". Tyto koule jsou navrženy tak, aby vám poskytly klidný a vyvážený stav během vašich meditací.

Modrá barva symbolizuje klid, harmonii a duchovní růst. Symbol "jin-jang" představuje rovnováhu a vzájemnou komplementaritu dvou protichůdných sil. S touto sadou meditačních koulí získáte podporu pro naladění se na harmonickou frekvenci a dosažení rovnováhy těla a mysli.

Tyto meditační koule ve velikosti S jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají hladký povrch, který se příjemně drží v rukou. Manipulace s koulemi je jednoduchá a přirozená, ať už je držíte v jedné ruce nebo oběma rukama. Pohybem koulí vytváříte jemné vibrace, které pomáhají uvolnit napětí a vyvolat pocit klidu a harmonie.

Tato sada meditačních koulí je ideálním doplňkem pro vaši meditační praxi, ale také může sloužit jako dekorativní prvek na vašem pracovním stole nebo ve vašem interiéru. Přiložená krabička je praktickým a estetickým způsobem, jak uchovat a přenášet vaše meditační koule s lehkostí.

Přidejte do své meditační praxe sílu a symboliku modrých meditačních koulí se "jin-jang" motivem. Tyto koule vám pomohou dosáhnout vnitřní harmonie, klidu a rovnováhy a přinést do vašeho života více pokoje a duchovního růstu.

Vyberte si sadu dvou meditačních koulí v modrém provedení se symbolikou "jin-jang" ve velikosti S a prožijte meditaci s vyvážeností a harmonií.