Powered by Smartsupp

Pánský ochranný náramek (Achát, Hematit, Dřevo)

Skladem
ks

Tento náramek spojuje přírodní achát, lesklý hematit a teplé dřevo do jedinečného designu. Je to kombinace síly, stability a přírodního půvabu. Nosíte-li tento náramek, budete se cítit propojeni s přírodou a zároveň vyzařovat eleganci a sílu. Více

Tento náramek je krásným spojením přírodního achátu, lesklého hematitu a teplého dřeva. Každý z těchto materiálů přináší do náramku své unikátní vlastnosti a energii.

Achát je kámen harmonie a rovnováhy. Pomáhá nám nalézt vnitřní klid a stabilitu. Hematit je kámen síly a odhodlání, který nám poskytuje energii a vytrvalost. Dřevo je symbolem přírody a přináší do našeho života teplo, přirozenost a spojení s přírodou.

Tento náramek je ručně vyroben s péčí a precizností. Achátové, hematitové a dřevěné korálky jsou pečlivě vybrány a spojeny do elegantního designu. Každý kámen a materiál je jedinečný, a tak každý náramek má své vlastní charakteristické vlastnosti a energii.

Nosíte-li tento náramek, budete se cítit propojeni s přírodou a zároveň vyzařovat sílu, stabilitu a eleganci. Achát vám připomene harmonii a rovnováhu ve vašem životě, hematit vás posílí a dodá energii a dřevo symbolizuje spojení s přírodou a přirozenost.

Přidejte si do svého stylu kousek přírody a síly s tímto náramkem achát, hematit a dřevo. Buďte sebejistí a propojeni s energií a krásou těchto přírodních materiálů každý den.