Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - červená šňůrka s kuličkou onyxu

Skladem
ks

Náramek červená šňůrka s kuličkou onyxu je kombinací ochranné síly červené šňůrky a silné energie onyxového kamene. Symbolizuje sílu, odvahu a ochranu před negativními vlivy. Je to stylový a výrazný doplněk, který dodá vašemu outfitu šmrnc. Více

Náramek červená šňůrka s kuličkou onyxu je unikátním spojením ochranné síly červené šňůrky a síly onyxového kamene.

Červená šňůrka je známá svým ochranným významem a je tradičně používána k odvracení negativní energie a zlých pohledů. Onyx je silný kámen, který symbolizuje sílu, odvahu a ochranu.

Kombinace červené šňůrky a onyxové kuličky vytváří náramek plný síly a energie. Onyxový kámen je spojen se schopností posilovat vnitřní sílu, odhodlání a sebedůvěru. Pomáhá vytvářet ochranný štít proti negativní energii a podporuje vytrvalost při dosahování cílů.

Náramek červená šňůrka s kuličkou onyxu je nejen ochranným amuletem, ale také stylovým a výrazným doplňkem. Jeho jednoduchý design se hodí ke všem příležitostem a outfitům. Nosí se s hrdostí a důvěrou vlastní síly.

Při nošení náramku můžete cítit sílu a ochranu, které vám pomohou zůstat vyrovnanými a odolnými vůči životním výzvám. Onyxová kulička přidává do náramku elegantní a luxusní vzhled, který vás bude okouzlovat.

Dopřejte si náramek červená šňůrka s kuličkou onyxu a objevte sílu ochrany a odvahy, kterou vám může poskytnout.

Buďte styloví a sebevědomí s tímto unikátním šperkem na svém zápěstí.