Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - Karneol

Skladem
ks

Náramek karneol je klenotem plným energie a síly. Tento stabilizující kámen dodává klid, odvahu a harmonii. Motivuje k úspěchu a tvořivosti a pomáhá zvládat negativní emoce. Berte svůj život do vlastních rukou a prožívejte každý okamžik s karneolem na zápěstí. Více

Náramek karneol je klenotem, který vám přinese stabilitu a vitalitu.

Jeho vysoká energie pomáhá vyvážit emocionální stav, dodává klid a odvahu v každodenním životě. Tento kámen stimuluje kreativitu a tvořivost, posiluje sebedůvěru a motivuje k úspěchu ve všech oblastech života.

Karneol je také známý svou schopností zvládat negativní emoce a myšlenky. Tiší vztek, závist a zášť, a pomáhá rozptylovat deprese a negativitu. Tento kámen posiluje astrální vidění a vnímání, což vám umožní prožívat vědomě každý okamžik života.

Kromě emocionálních a mentálních výhod karneolu má také fyzické účinky. Aktivuje kořenovou čakru a může povzbudit sexuální aktivitu. Podporuje vitalitu a sílu těla, pomáhá zvládat závislosti a zvyšuje plodnost.

Podle lidové tradice se karneolu připisují další léčivé vlastnosti. Pomáhá zastavit krvácení z nosu a má pozitivní vliv na artritidu, revmatismus, kosti, šlachy, neurózy a deprese. Tento kámen také posiluje ledviny a má ochranné účinky.

Noste náramek karneolu a pocítejte sílu a energii tohoto kamenů přímo na své kůži.

Buďte silní, odvážní a otevření novým příležitostem s tímto náramkem jako vaším průvodcem.