Powered by Smartsupp

Ochranný náramek na nohu (Růženín, Aquamarín, Angelit, Perleť)

Skladem
ks

Náramek na nohu z růženínu, aquamarínu, angelitu a perletí je šperkem plným klidu, jasnosti a duchovní vyváženosti, který zdobí vaše nohy s elegancí a půvabem. Více

Tento náramek na nohu je vytvořen s pečlivostí a láskou k detailům, aby zdobil vaše nohy s elegancí a zároveň vám přinášel klid, jasnost a harmonii.

  • Jeho kombinace růženínu, aquamarínu, angelitu a perleti vytváří harmonickou symbiózu, která podporuje duchovní růst a rovnováhu.

  • Růženín je kámen lásky a emocionálního uzdravení. Jeho něžně růžová barva přináší do vašeho života harmonii, lásku a jemnost. Pomáhá otevřít srdce, vyrovnat emocionální nerovnováhu a posiluje vztahy.

  • Aquamarín je kámen klidu a jasnosti. Jeho světle modrá barva evokuje pocit míru, rovnováhy a vyrovnanosti. Pomáhá zklidnit mysl, pročistit emoce a vyjadřovat se s jasnou komunikací.

  • Angelit je kámen duchovního růstu a míru. Jeho světle modrá barva přináší klid, harmonii a podporuje vnitřní vyrovnanost. Pomáhá propojit s vyššími dimenzemi a rozvíjet intuici a spirituální schopnosti.

  • Perleť je přírodní perla, která symbolizuje čistotu, moudrost a transformaci. Je to kámen spojený s intuicí, emocemi a ženskou energií. Její nádherný lesk a perleťová barva dodávají náramku na nohu eleganci a noblesu.

  • Tento náramek na nohu je ideálním doplňkem pro letní dny plné radosti a svobody.

Jeho krásná kombinace přírodních kamenů vás doprovodí na vašich dobrodružstvích a připomene vám, abyste se propojili s klidem, jasností a duchovním růstem.