Powered by Smartsupp

Ochranný náramek (Růženín, Aquamarín, Angelit, Perleť)

Skladem
ks

Náramek s růženínu, aquamarínu, angelitu a perletí je elegantním a harmonickým doplňkem, který vám přináší klid, jasnost a duchovní vyváženost. Více

Tento náramek je vytvořen s precizností a péčí, aby vám přinesl krásu a harmonii do každodenního života.

Jeho kombinace růženínu, aquamarínu, angelitu a perleti vytváří jedinečný a výjimečný design, který odráží klid a jemnost přírody.

Růženín je kámen lásky a emocionálního uzdravení. Jeho něžně růžová barva přináší pocit harmonie, lásky a jemnosti. Pomáhá otevřít srdce, vyrovnat emocionální nerovnováhu a posiluje vztahy.

Aquamarín je kámen klidu a jasnosti. Jeho světle modrá barva evokuje pocit míru, rovnováhy a vyrovnanosti. Pomáhá zklidnit mysl, pročistit emoce a vyjadřovat se s jasnou komunikací.

Angelit je kámen duchovního růstu a míru. Jeho světle modrá barva přináší klid, harmonii a podporuje vnitřní vyrovnanost. Pomáhá propojit s vyššími dimenzemi a rozvíjet intuici a spirituální schopnosti.

Perleť je přírodní perla, která symbolizuje čistotu, moudrost a transformaci. Je to kámen spojený s intuicí, emocemi a ženskou energií. Její nádherný lesk a perleťová barva dodávají náramku eleganci a noblesu.

Tento náramek je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení s přírodou, klidem a duchovním rozvojem.

Nosíte-li ho, budete mít na svém zápěstí krásný a výjimečný klenot, který vám připomíná klid, jasnost a rovnováhu ve vašem životě.