Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - (Tygří oko fialové, láva, onyx malé kuličky, symbol nekonečna)

Skladem
ks

Náramek s tygřím okem fialového odstínu, lávou a onyxem je kombinací kamenů plných síly a ochrany. Tygří oko fialového odstínu podporuje intuici a psychickou energii, láva přináší sílu a vytrvalost a onyx posiluje sebevědomí. Symbol nekonečna na náramku připomíná trvalou a nekonečnou sílu těchto kamenů. Více

Náramek s tygřím okem fialového odstínu, lávou a onyxem je jedinečným spojením tří kamenů, které nabízejí sílu, ochranu a symbol nekonečna.

Tygří oko fialového odstínu je kámen, který posiluje intuici a psychickou energii. Jeho fialová barva přináší hlubokou duchovní moudrost a podporuje rozvoj jasnovidnosti. Tento kámen také poskytuje ochranu před negativními energiemi a vyrovnává emocionální nerovnováhu. Nositelé tohoto kamene často prožívají zvýšenou intuici a mají lepší porozumění skrytým významům situací.

Láva je kámen síly a vytrvalosti. Jeho černá barva symbolizuje pevnost a odhodlání. Tento kámen dodává energii a podporuje vytrvalost při dosahování cílů. Láva také poskytuje ochranu před negativními energiemi a posiluje sebevědomí a sebeúctu. Nositelé lávového kamene se cítí posíleni a odolní v obtížných situacích.

Onyx je kámen síly a ochrany. Jeho černá barva symbolizuje sílu a odhodlání. Tento kámen posiluje sebevědomí a dodává energii k dosažení cílů. Onyx také pomáhá odstraňovat negativitu a přináší vyváženost a stabilitu do života nositele. Nositelé onyxu se cítí chráněni a pevní ve svých rozhodnutích.

Symbol nekonečna na náramku připomíná trvalou a nekonečnou sílu těchto kamenů. Symbolizuje nekonečnou lásku, sílu a vytrvalost. Náramek s tygřím okem fialového odstínu, lávou a onyxem je nejen stylovým doplňkem, ale také nositelem síly a ochrany.

Noste náramek s tygřím okem fialového odstínu, lávou a onyxem a přineste do svého života sílu, ochranu a symbol nekonečna.

Buďte silní a vytrvalí v dosahování svých cílů a nechte svou intuici vést vás správným směrem.