Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - Tyrkys, tygří oko, pyrit (fazetový brus)

Není skladem Sledovat dostupnost

Náramek Tyrkys, Tygří oko, Pyrit (fazetový brus) je jedinečný šperk, který kombinuje krásu tyrkysu, ochrannou sílu tygřího oka a leskavé vlastnosti pyritu. Tento náramek přináší nejen estetickou eleganci, ale také pozitivní energii a ochranu. Více

Náramek Tyrkys, Tygří oko, Pyrit (fazetový brus) je dokonalé spojení tří silných kamenů, které přinášejí jedinečné vlastnosti do vašeho života.

Tyrkys je kámen klidu a harmonie, který podporuje vyjadřování pravdy a komunikaci. Tygří oko je známé jako kámen ochrany, který odvrací negativní energii a přináší odvahu. Pyrit je drahý kámen, který symbolizuje bohatství, prosperitu a sebevědomí.

Tyrkys, Tygří oko a Pyrit společně tvoří harmonickou kombinaci energie, která posiluje sebevědomí, podporuje jasné myšlení a zvyšuje životní energii. Tyto kameny jsou pečlivě vybrány a zpracovány do fazetového brusu, který dodává náramku jiskřivý lesk a dokonalý vzhled.

Nošení tohoto náramku je nejen módní, ale také přináší pozitivní vliv na vaše emocionální, mentální a fyzické blaho. Tyrkys podporuje klid a harmonii ve vašem nitru, Tygří oko posiluje odvahu a ochranu, zatímco Pyrit podněcuje sebevědomí a hojnost. Společně vytvářejí mocnou kombinaci energie, která vás podpoří v dosažení vašich cílů a přináší do vašeho života rovnováhu a prosperitu.

Náramek Tyrkys, Tygří oko, Pyrit je ručně vyroben s pečlivostí a precizností. Je elastický, což zajišťuje pohodlné nošení a přizpůsobení se různým velikostem zápěstí. Může být nošen samostatně jako výrazný šperk nebo kombinován s dalšími náramky pro efektní vrstvení.

Přineste si sílu, ochranu a krásu do svého života s náramkem Tyrkys, Tygří oko, Pyrit (fazetový brus).

Buďte v souladu se svými emocemi, projevujte se sebevědomím a žijte život plný hojnosti a prosperity.