Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - žlutá šňůrka s kuličkou Onyxu

Skladem
ks

Náramek žlutá šňůrka s kuličkou onyxu je stylovým a výrazným doplňkem. Žlutá šňůrka přináší energii a radost, zatímco onyxová kulička dodává sílu a ochranu. Více

Náramek žlutá šňůrka s kuličkou onyxu je zcela jedinečným a působivým kouskem.

Žlutá barva šňůrky přináší svěžest, energii a radost do vašeho života. Tato barva je spojována se sluncem a optimismem, a proto vám pomůže zlepšit vaši náladu a celkovou vitalitu.

Hlavním prvkem náramku je kulička z onyxu, která přináší sílu a ochranu. Onyx je kámen stability a vyrovnanosti. Pomáhá uklidnit mysl a posílit sebevědomí. Jeho tmavá a lesklá povrchová struktura dodává náramku eleganci a výraznost.

Nositel tohoto náramku se může cítit chráněný a silný. Onyxová kulička poskytne ochranu před negativní energií a pomůže udržet pozitivní myšlení. Bude vás podporovat při překonávání překážek a dá vám sílu, abyste se postavili všem výzvám života.

Náramek žlutá šňůrka s kuličkou onyxu je nejen stylovým doplňkem, ale také může sloužit jako talisman pro ochranu a posílení vaší energie. Nosíte-li tento náramek, budete mít neustálou připomínku, abyste zůstali pozitivní, silní a odolní ve všech situacích.

Buďte jedineční a vyznávejte svůj vlastní styl s tímto působivým náramkem. Bude vás provázet každý den a připomenou vám, že máte sílu a ochranu, které potřebujete pro plnění svých cílů.