Powered by Smartsupp

Pánský ochranný náramek - kožený vícevrstvý s korálky lávy (magnetické zapínání)

Skladem
ks

Tento pánský kožený náramek s vícevrstvým designem, korálky z lávy a magnetickým zapínáním je symbol síly, odvahy a moderního stylu. Více

Tento pánský náramek je vytvořen z kvalitní kožené šňůrky s vícevrstvým designem, který přináší nejen jedinečný vzhled, ale také pohodlí a odolnost.

Každá vrstva je pečlivě zpracována a vyrobená s precizností, aby vytvořila poutavý a stylový doplněk.

Korálky z lávy, které jsou pečlivě umístěny na náramku, přinášejí sílu, energii a ochranu.

Láva je známá svými léčivými vlastnostmi a schopností vyvolávat pozitivní změny v životě. Její přítomnost na náramku dodává nejen estetický dojem, ale také symbolizuje odvahu a odhodlání.

Magnetické zapínání náramku je nejen praktické, ale také přidává moderní prvek do designu. Zapínání je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zajišťuje pevné a bezpečné spojení.

Tento kožený náramek je vhodný pro pány, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost, sílu a styl. Je ideálním doplňkem pro každodenní nošení, stejně jako pro speciální příležitosti. Nosíte-li tento náramek, budete vyjadřovat sebedůvěru, odvahu a moderní vkus.

Přidejte do svého stylu pánský kožený náramek s vícevrstvým designem, korálky z lávy a magnetickým zapínáním a nechte svou osobnost vyniknout. Buďte jedineční a výrazní s tímto moderním a působivým pánským náramkem.