Powered by Smartsupp

Sada ochranných náramků - Letní láska

Skladem
ks

Oživte své léto s naší sadou náramků Letní láska! Tato originální sada obsahuje červený korál náramek, čakrový náramek s červenými korály a šťastnou červenou šňůrku se zajíčkem. Všechny tyto náramky nejen zkrášlí vaše zápěstí, ale také vám přinesou lásku, vášeň a pozitivní energii. Více

Představujeme vám sadu náramků Letní láska, která je jako výbuch energie a vášně.

Tato sada je ideální pro ty, kteří si chtějí užít léto plné lásky, radosti a dobrodružství. Obsahuje tři unikátní kousky, které vytvářejí dokonalý harmonický celek.

Prvním náramkem v sadě je červený korál náramek, který symbolizuje lásku a mateřství. Tento náramek je vyroben z kvalitních červených korálů, které mají silnou vibraci lásky, vášně a životní síly. Nosí se na levé ruce, což je tradiční místo pro čakrové náramky, a pomáhá vám propojit se s energií kořenové čakry a posílit vaše vlastní základy.

Druhým náramkem v sadě je čakrový náramek červený korál, který vám pomůže dosáhnout harmonie a vyváženosti ve vašem energetickém systému. Červený korál je spojován s kořenovou čakrou, která je zodpovědná za stabilitu, bezpečí a zdravé zakořenění. Tento náramek vám pomůže uvolnit a vyrovnat energii vaší kořenové čakry a posílit vaši poutavou přítomnost.

Posledním prvkem sady je červená šňůrka se zajíčkem, která představuje šťastný symbol plnosti života a radosti. Tato šňůrka je vyrobená s precizností a láskou a dodá vám nejen stylový vzhled, ale také přinese štěstí a optimismus do vašeho každodenního života.

Sada náramků Letní láska je perfektním doplňkem pro každou příležitost. Ať už se chystáte na pláž, festival, romantickou večeři nebo jen chcete přidat špetku lásky a vášně do svého každodenního života, tyto náramky vás nikdy nezklamou.

Věřte v sílu lásky, vášně a pozitivní energie a dovolte, aby vás náš náramkový set Letní láska doprovázel na každém kroku.

Přineste si do svého léta lásku, radost a nekonečnou energii s tímto jedinečným souborem náramků.