Powered by Smartsupp

Sada ochranných náramků - Romantika

Skladem
ks

Sada náramků Romantika je perfektním dárkem pro ty, kteří si cení lásky, romantiky a harmonie. Tato sada obsahuje náramky s kameny růženínu, krystalu a čakrový náramek, které vám pomohou projevit lásku, nalézt rovnováhu a posílit vaši energetickou harmonii. Více

Sada náramků Romantika je kombinací krásných a sílících kamenů, které symbolizují lásku, harmonii a rovnováhu.

Každý náramek v této sadě je pečlivě vyroben z kvalitních kamenů, které mají specifické vlastnosti a účinky na naši energii.

Náramek s růženíny je symbolem lásky a něhy. Růženín pomáhá projevovat city, dodává klid a harmonii a podporuje sebelásku. Tento kámen je ideální pro ty, kteří si přejí posílit svou emocionální rovnováhu a projevit lásku ke svému okolí i k sobě samým.

Náramek s krystalem je zdrojem čisté energie a harmonie. Krystal je známý svými silnými vibracemi a schopností vyčistit a vyrovnat energetické pole. Jeho přítomnost na vašem zápěstí vám pomůže nalézt rovnováhu a jasnost ve vašem životě.

Čakrový náramek s růženíny je navržen tak, aby podpořil harmonii a vyváženost energie v celém vašem těle. Růženín je spojen s srdcovou čakrou, která je centrem lásky a vztahů. Nošení tohoto náramku vám pomůže otevřít srdce a projevit lásku a soucit ke světu kolem sebe.

Sada náramků Romantika je nejen krásným a stylovým doplňkem, ale také vám poskytuje energetickou podporu pro projevování lásky, nalézání rovnováhy a posilování vaší duševní pohody. Je vhodná pro každodenní nošení nebo jako dárek pro vaše blízké, kteří si cení lásky a harmonie ve svém životě.

Přidejte si tuto sadu náramků Romantika do své kolekce a nechte se obklopit jemnou a sílící energií lásky a harmonie, která vám bude připomínat důležitost projevování lásky a nalezení rovnováhy ve všech aspektech