Powered by Smartsupp

Sada ochranných náramků - Nespoutaná

Sada Nespoutaná je kolekce tří náramků, které symbolizují vášeň, lásku a odvahu. Obsahuje náramek s růžovým achátem, červeným achátem a růžovým turmalínem se srdíčkem. Tyto náramky jsou perfektním doplňkem pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou sílu a životní energii. Více

Sada Nespoutaná je exkluzivní kolekce tří náramků, které v sobě nesou sílu, vášeň a lásku.

Každý náramek je vyroben s péčí o kvalitních polodrahokamech, které mají své vlastní unikátní vlastnosti a energii.

Růžový achát symbolizuje něžnost, lásku a harmonii. Jeho jemná růžová barva přináší do života klid a pocit vyváženosti. Nošení tohoto náramku může posílit citovou propojenost a podporovat milující vztahy.

Červený achát je kamenem síly, odvahy a vitality. Jeho intenzivní červená barva představuje vášeň a energii. Nošení tohoto náramku vám může dodat odvahy a povzbudit vaše odhodlání k dosažení cílů. Je to kámen, který podporuje sebedůvěru a pomáhá překonávat překážky na cestě za úspěchem.

Růžový turmalín se srdíčkem je symbolem lásky a citlivosti. Jeho růžová barva přináší do života lásku, soucit a vnímavost. Nošení tohoto náramku vám může pomoci projevovat lásku a péči ke svému okolí a sami k sobě.

Sada Nespoutaná je výjimečným dárkem pro každého, kdo chce vyjádřit svou silnou a vášnivou energii. Tyto náramky jsou ručně vyrobené s láskou a jsou skvělým doplňkem pro každodenní nošení.

Buďte svobodní a nechť vás tyto náramky podporují ve vašem životě plném vášně, odvahy a lásky.