Powered by Smartsupp

Kámen - Sagenit (Křištál s Rutilem - vel. L)

Skladem
ks

Sagenit, známý také jako křišťál s rutilem, je fascinující kámen, který kombinuje čistotu křišťálu s jemnými zlatými nebo stříbrnými nitkami rutilu. Tento jedinečný minerál je ceněn pro svou schopnost harmonizovat energie a posilovat duchovní růst. Více

Objevte neobyčejnou sílu Sagenitu: Křišťál s Rutilem, Váš společník pro klid a transformaci.

Proč zařadit troml Sagenitu do svého života?

  • Energetická harmonizace: Sagenit je účinným nástrojem pro vyrovnávání energií v těle, což podporuje pocit vnitřního klidu a rovnováhy.
  • Duchovní růst a intuice: Nitky rutilu v křišťálu zvyšují jeho schopnost otevírat intuici a podporovat duchovní osvícení, čímž napomáhají hlubšímu porozumění a osobní transformaci.
  • Psychická ochrana: Sagenit je známý svou ochrannou silou, pomáhá odvracet negativní vlivy a posiluje mentální jasnost a koncentraci.
  • Estetický půvab: Tento kámen je nejenom duchovně užitečný, ale také vizuálně působivý, což z něj dělá krásnou dekoraci nebo osobní šperk.

Umístěte Sagenit ve svém domově, kanceláři nebo noste jako šperk a nechte se inspirovat jeho jedinečnou energií. Jeho přirozené schopnosti podporují klid, zvyšují vaši osobní sílu a pomáhají vám stát se rezonančnějšími s vašimi životními cíli a ambicemi.

Začněte svou cestu s Sagenitem a objevte nové úrovně klidu, ochrany a duchovního růstu.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.