Powered by Smartsupp

Sada ochranných náramků - Sexy

Skladem
ks

Souprava náramků Sexy je ideálním doplňkem pro ženy, které se chtějí cítit sebejistě a přitažlivě. Tato kolekce obsahuje náramek karneol, náramek zlatý ametyst a náramek čakrový karneol, které zdůrazňují vaši vášeň, krásu a sílu. Nosíte je a nechte svou smyslnost zazářit. Více

Souprava náramků Sexy je navržena pro ženy, které si přejí vyjádřit svou přirozenou krásu a smyslnost.

Tato sada obsahuje tři unikátní náramky, které přinášejí sílu, vášeň a ochranu.

Prvním náramkem v této soupravě je náramek karneol. Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, který dodává klid, odvahu a tvořivost. Jeho rudé odstíny symbolizují vášeň a energii, které vám pomohou vyzařovat sebejistotu a přitažlivost.

Druhým náramkem je náramek zlatý ametyst. Zlatý ametyst je kámen s jemnou energií, který pomáhá uklidnit mysl, posílit intuici a přináší harmonii a rovnováhu. Jeho zlatý odstín představuje bohatství a prosperitu, a také dodává náramku elegantní a luxusní vzhled.

Posledním náramkem v této soupravě je čakrový náramek karneol. Čakrové kameny na tomto náramku otevírají a vyrovnávají vaše energetická centra, přinášejí vnitřní sílu a harmonii. Noste tento náramek a nechte ho posílit váš duch, tělo a mysl.

S touto soupravou náramků budete vždy připraveni zazářit a vyjádřit svou jedinečnou smyslnost. Nosíte je samostatně nebo v kombinaci, ať už na večírek, rande nebo jen pro sebe.

Buďte odvážní, sebevědomí a nechte tyto náramky symbolizovat váš vnitřní plamen a krásu.