Powered by Smartsupp

Tea Tree oil tobolky: Přírodní pomocník k okamžité úlevě

Skladem
ks

Odkryjte tajemství tobolek s tea tree olejem přímo ze Srí Lanky - váš štít proti dýchacím potížím, zánětům, ekzémům, lupénce a mnohem více.

Tento přírodní pomocník je vaší tajnou zbraní k okamžité úlevě ve chvíli zdravotní nepohody. Více

Tea tree olej v tobolkách se ukazuje jako významný pomocník v boji proti černému kašli, poskytující účinnou podporu Vašemu dýchacímu systému.

Tato speciální přírodní podpora může být klíčem k rychlejšímu zotavení a odstranění zdravotní nepohody.

💚 Přijměte dar v podobě tea tree oleje v tobolkách a objevte bránu k bohatství přínosů, které vašemu životu přinesou nejen fyzickou, ale i duševní rovnováhu.

Tato malá kapsle skrývá sílu, jež promění váš každodenní rituál v cestu k plnějšímu a šťastnějšímu já.

Respirační potíže: S tea tree olejem získáte silného spojence v boji proti respiračním obtížím, včetně černého kašle. Nadechněte se z plných plic bez nutkání kašlat nebo se dokonce dusit.

Chronické záněty: Působí protizánětlivě, má mírné znecitlivující účinky a repelentní účinek.

Ekzém, lupenka, akné: Díky antiseptickým a protizánětlivým vlastnostem tea tree oleje můžete efektivně bojovat proti akné, ekzémům a plísňovým infekcím přímo zevnitř, což vede k čistší a zdravější pokožce.

Vypadávání vlasů, lupy: Tea tree olej pomáhá odstraňovat lupy a podporuje zdravý růst vlasů. Výsledkem je silnější hříva plná lesku, na kterou budete pyšní.

Úleva od stresu: Tea tree olej nabízí přirozený způsob, jak dosáhnout zklidnění a snížit úroveň stresu. Jeho užívání vám pomůže udržet mysl v klidu a tělo v harmonii.

Cestujte s důvěrou a pohodou kamkoliv, díky tobolkám s olejem z Tea Tree!

Tento přírodní pomocník je Vaším všestranným společníkem na cestách, ideální řešení pro širokou škálu obtíží - od nepříjemného zánětu močového měchýře, přes rýmu a bolest v krku po dlouhém letu, až po nevyhnutelné štípance od komárů v exotických destinacích.

S tobolkami s olejem z Tea Tree v kapse získáte nejen účinnou ochranu a okamžitou úlevu, ale i kus klidu, který umožní plně si užívat každé dobrodružství, kamkoli Vás Vaše nohy zanesou.

Připravte se na cesty bez obav a s pocitem jistoty, že máte po ruce přírodní a spolehlivé řešení na vše, co Vám může přijít do cesty.

Tento přírodní pomocník je známý svými antiseptickými, antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi.

Proč zvolit Tea Tree olej v tobolkách?

  • Pohodlí a jednoduchost: Zapomeňte na nepříjemné aplikace. S našimi tobolkami získáte všechny přínosy tea tree oleje bez zbytečného zápachu nebo mastnoty.

  • Efektivita: Koncentrovaná síla v každé tobolce zajistí maximální účinnost.

  • Přírodní péče: Využijte dary přírody pro své zdraví bez chemických přísad.

Složení produktu:

Tea Tree (Olej z Čajovníku), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil: Působí jako antioxidant, podporuje pohyblivost kloubů, přináší úlevu během menstruačního cyklu a menopauzy, posiluje přirozenou imunitu a odolnost.

Olivovník Evropský (Extra Panenský Olivový Olej), Olea Europaea: Podporuje udržení normální hladiny cholesterolu a lipidů v krvi, funguje jako antioxidant, pomáhá regulovat krevní tlak a hladinu cukru v krvi, přispívá k normální funkci gastrointestinálního traktu, posiluje přirozenou obranyschopnost, podporuje zdraví dýchacího systému, napomáhá vylučovací funkci ledvin a močových cest a podporuje správnou trávicí funkci.

Doporučené dávkování:

Pro podporu při specifických obtížích se doporučuje užívat 3x denně 2 kapsle přibližně 10 minut před jídlem s trochou vody. Po spotřebování druhého balení je vhodné snížit dávkování na 3x denně 1 kapsli. Obsah kapsle lze využít i externě - přidáním do koupele, pro kloktání, inhalaci, masáže dásní nebo péči o kůži. Balení obsahuje 60 želatinových kapslí.


Upozornění:
Dodržujte doporučené dávkování. Produkt není vhodný pro děti do 3 let a těhotné ženy. Nejedná se o náhradu pestré stravy. Chraňte před přímým slunečním zářením a uchovávejte mimo dosah dětí v teplotě od 5 do 25 °C.