Powered by Smartsupp

Náhrdelník - Tygří oko

ks

Pocíťte sílu a ochranu s tímto tygřím okem ve formě obelisku na krk. Tygří oko je známé jako kámen síly a sebevědomí. Jeho hnědá a zlatá barva evokuje obraz tygřího kožešinového vzoru, který vám dodává energii a odvahu.Tygří oko je známé pro své ochranné a posilující vlastnosti, a tato krásná šperková kousky vám umožní nést jeho energii s sebou po celý den. Více

Nechte se okouzlit krásou a sílou tygřího oka s naším exkluzivním obeliskem na krk.

Tygří oko je přírodní kámen, který je ceněn pro své ochranné a posilující vlastnosti. Jeho unikátní vzor a jantarově hnědá barva vytvářejí přírodní a zemitý vzhled, který zaujme každého pozorovatele.

Tento obelisk je precizně vyroben z kvalitního tygřího oka a je dokonale tvarovaný pro nošení jako náhrdelník. Je doplněn elegantní černou šňůrkou, která umožňuje snadné a pohodlné nošení. Šňůrka je nastavitelná, takže si můžete přizpůsobit délku podle svých preferencí.

Tygří oko je spojováno s ochranou, sílou a sebevědomím. Věří se, že tento kámen pomáhá odrazit negativní energie, posiluje vnitřní sílu a podporuje pozitivní myšlení. Nošení tohoto obelisku na krku vám umožní nést s sebou tygří oko energii po celý den, aby vám poskytoval ochranu a podporu ve vašem každodenním životě.

Nechte se okouzlit magií tygřího oka a přidejte si do svého šperkového repertoáru tento výjimečný obelisk na krk. Buďte ve spojení s jeho pozitivními energiemi a přineste si ochranu, sílu a sebevědomí do každého okamžiku svého života.

Vyberte si náš obelisk z tygřího oka s černou šňůrkou a dejte svému stylu výrazný a ochranný prvek. Buďte jedineční a nošte s sebou sílu a krásu tygřího oka po celý den.