Powered by Smartsupp

Kámen - Záhněda (surová)

Skladem
ks

Záhněda je klid, rovnováha, duchovní síla, světlo, centrální nervový systém. Dokonalá harmonie světla a tmy. Záhněda přináší klid, rovnováhu a duchovní sílu, zároveň působí léčivě na centrální nervový systém. Více

Záhněda surová: Klíč k harmonii mezi materiálním a duchovním.

Klid a rovnováha:

Jedinečné vibrace Záhnědy navozují hluboký emocionální klid, zprostředkovávají pocit rovnováhy a posilují duchovní sílu. V tomto kamenu najdete dokonalou harmonii mezi světlem a tmou.

Léčivé vlastnosti:

Záhněda je známa pro svůj léčivý vliv na centrální nervový systém. Má schopnost zmírnit bolesti zad, pomáhá překonávat deprese, vnitřní napětí a různé formy závislosti na materiálním světě.

Duchovní harmonie:

Tento kámen ztělesňuje dokonalou spojenost mezi nebem a zemí, mezi materiálním a duchovním. Připomíná nám, že i v našem životě můžeme dosáhnout této harmonie a vyrovnanosti.

Uzemnění a ochrana:

Záhněda je silným uzemňujícím kamenem, který má schopnost pohlcovat negativní energii a transformovat ji v pozitivní sílu. Tím nám dodává energii a odhodlání čelit každodenním výzvám.

Znamení a kompatibilita:

Ačkoli je zvláště vhodná pro znamení Kozoroh, Býk a Střelec, její univerzální energie přitahuje mnoho dalších, kteří hledají klid, rovnováhu a hlubší duchovní vztah ke světu.

Pro ty, kteří hledají harmonii mezi světlem a tmou, mezi hmotným a duchovním, je Záhněda surová skvělou volbou. Prohlédněte si naši nabídku v eshopu a objevte další duchovní poklady, které vám mohou pomoci na vaší cestě k rovnováze a harmonii.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.