Powered by Smartsupp

Ochranný náramek - Karneol

Skladem
ks

Náramek Karneol je šperkem, který přináší do vašeho života energii a vitalitu. Je vyroben z přírodních karneolových kuliček, které mají intenzivní oranžovou a hnědou barvu. Karneol je považován za kámen vitality, odvahy a sebevědomí. Více

Tento náramek je ručně vyroben s precizností a péčí o detaily.

Každá karneolová kulička je pečlivě vybrána a zapletena do náramku, který je pohodlný a přizpůsobivý vašemu zápěstí.

Díky magnetickému zapínání je nošení tohoto náramku snadné a pohodlné.

Karneol je kamenem, který podporuje energii, vitalitu a životní sílu. Nosíte-li tento náramek, budete se cítit energizovaní a plní životní síly. Pomáhá také posilovat odvahu, sebevědomí a vytrvalost. Je vhodným doplňkem pro ty, kteří se chtějí cítit živě a plně využívat svůj potenciál.

Náramek Karneol je nejen stylovým šperkem, ale také nástrojem pro duchovní růst. Karneol je považován za kámen pozitivních emocí a radosti. Pomáhá rozproudit životní energii a podporuje pozitivní myšlení. Je vhodným doplňkem pro ty, kteří se chtějí zaměřit na své cíle a dosáhnout většího naplnění a radosti ve svém životě.

Nosit náramek Karneol znamená nosit kousek přírodní síly a krásy. Je to skvělý doplněk pro každodenní nošení nebo jako dar pro blízké, kteří ocení energii a vitalitu, kterou karneol přináší.

Oživte svůj život s náramkem Karneol a pocítejte sílu tohoto krásného přírodního kamene na své zápěstí.