Powered by Smartsupp

Kámen - Zlatý Avanturín (tromlovaný, vel. L)

Skladem
ks

Zlatý avanturín, známý také jako tromlovaný kámen slunce, je krásný a inspirující kámen, který je vysoce ceněn pro své pozitivní energie. Tento oslnivý kámen je oblíbený pro své schopnosti přinášet štěstí, bohatství a optimistický pohled na život. Více

Prozkoumejte posilující sílu Zlatého Avanturínu – Kámen prosperity a optimismu.

Proč zařadit Zlatý Avanturín do svého života?

  • Přitažlivost prosperity: Zlatý avanturín je často považován za kámen prosperity a hojnosti. Jeho energie podporuje finanční úspěch a přitahuje nové příležitosti.
  • Posílení sebedůvěry: Tento kámen pomáhá posilovat sebedůvěru a sebeúctu, což je nezbytné pro realizaci osobních a profesionálních cílů.
  • Ochrana a čištění: Zlatý avanturín má také schopnost čistit a stabilizovat energii, chránit před negativními vlivy a přeměňovat negativní energie na pozitivní.
  • Podpora tělesného a duševního zdraví: Tento kámen se také věří, že podporuje fyzické zdraví a zlepšuje funkci nervového systému.

Umístěte Zlatý Avanturín do svého domova, pracovního prostoru, nebo ho noste jako šperk, aby jeho pozitivní energie mohla neustále působit ve vašem okolí. Jeho teplý zlatý odstín a třpytivý efekt dodávají eleganci a zároveň přinášejí pocit tepla a optimismu.

Nechte Zlatý Avanturín, aby vás inspiroval a obohatil váš život o jeho pozitivní energii, která vám pomůže nalézt a dosáhnout prosperity, klidu a štěstí.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.