Ba-Gua zrcátko - nejsilnější ochrana domova


Cena
99 Kč

Kód produktu
P00213

ks

Ochraňte svůj domov a vytvořte harmonii s tímto Ba-Gua zrcátkem. Jeho osmihranový tvar a trigramy symbolizují rovnováhu a ochranu. Umístěte zrcátko na dveře nebo okno a nechte ho odrazit negativní energii a přilákat pozitivitu do vašeho domova. Více

Ba-Gua zrcátko - nejsilnější ochrana domova

Ba-Gua zrcátko je symbolickým předmětem, který slouží jako mocný ochranný prvek pro váš domov. Jeho původ sahá až do starověké Číny, kde byl používán pro odvrácení negativních energií a přitahování pozitivních vibrací. Ba-Gua zrcátko má tvar osmiúhelníku s různými symboly, které představují životní oblasti a přinášejí vyváženost a harmonii do vašeho prostředí.

Toto Ba-Gua zrcátko je vyrobeno z kvalitního materiálu a pečlivě zpracováno s ohledem na jeho symbolický význam. Je to nejsilnější ochranný symbol pro váš domov, který pomáhá odvrátit negativní energie a přináší do prostoru pozitivní vibrační pole. Je umístěno na vchodových dveřích nebo oknech, aby chránilo váš domov a jeho obyvatele před nežádoucími vlivy.

Ba-Gua zrcátko je také známé svou schopností zlepšit tok energie v domě a přinést prosperitu a hojnost do vašeho života. Jeho symboly reprezentují různé oblasti jako zdraví, bohatství, láska, kariéra a další, a pomáhají vám dosáhnout vyváženého a harmonického života.

Ochrana, harmonie a prosperita pro váš domov

Nechejte toto Ba-Gua zrcátko vstoupit do vašeho domova a přinést ochranu, harmonii a prosperitu. Buďte chráněni před negativními energiemi a otevřete své dveře pro pozitivní změny.