Powered by Smartsupp

Kámen - Hematit (na ochranu proti uhranutí)

Skladem
ks

Hematit je kámen ochrany proti uhranutí. Odvrací negativní energie a chrání před manipulací. Více

🔮 Hematit je kámen s výraznou energetickou ochrannou silou proti uhranutí. Jeho temná a lesklá povrchová struktura, připomínající kov, vytváří silnou energetickou bariéru, která odvrací negativní energie a chrání před manipulací.

💪 Nošení kamene hematitu jako ochranného amuletu poskytuje pocit bezpečí, sebejistoty a stabilitu. Přináší klid, vyrovnání emocí a zabraňuje pronikání negativních myšlenek a vlivů do vašeho energetického pole.

💖 Hematit je také spojován s posílením fyzického těla a vitality. Podporuje cirkulaci krve a přináší pocit zemitého ukotvení. Může být užitečný pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní nebo mají potíže se soustředěním.

🌟 Noste hematit jako ochranný kámen u sebe, abyste se chránili před negativními energiemi, manipulací a uhranutím. Nechte jeho energii posílit vaši odvahu a vnitřní sílu a buďte sebejistí a stabilní ve svém životě.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. Čerpané z obecně známých zdrojů a informací lidového léčitelství.