Powered by Smartsupp

Vonná tyčinka - Mysorské santalové dřevo

Skladem
ks

Garden Mysore Sandal vonné tyčinky vám přinášejí intenzivní vůni pravého mysorského santalového dřeva. Tato dřevitá vůně vám pomáhá uvolnit se a získat klid a vyváženost. Více

Santalové dřevo pochází z jižní Indie a je považováno za jedno z nejvyšších kvalit santalového dřeva na světě.

Vonné tyčinky Garden Mysore Sandal jsou vytvořeny tak, aby vám poskytly autentický zážitek z vůně santalového dřeva. Jejich dřevitá a mírně kořenitá vůně vás okamžitě pohltí a přenese vás do exotických krajů jižní Indie.

Santalové dřevo je tradičně spojováno s uklidňujícími a relaxačními účinky. Vonné tyčinky Garden Mysore Sandal vám tak mohou pomoci uvolnit se, získat klid a vyváženost.

Stačí zapálit vonnou tyčinku a nechat se unášet vůní, která vás obklopí a vyvolá pocit harmonie a pohody.

Hlavní ingredience: Garden Mysore Sandal vonné tyčinky jsou vyrobeny z pravého mysorského santalového dřeva, které je jejich hlavní ingrediencí. Toto dřevo má příjemně dřevitou a mírně kořenitou vůni, která je charakteristická pro santalové dřevo z jižní Indie. Zapálením vonných tyčinek Garden Mysore Sandal si tak můžete vychutnat autentickou vůni tohoto vzácného dřeva a prožít momenty klidu a relaxace.

Počet kusů v balení: 12 ks
Hmotnost: 15 g
Délka tyčinky: 20 cm
Doba hoření: 40 minut
Země původu: Indie

Jak správně zapálit vonnou tyčinku a kam jí umístit:

  • Držte vonnou tyčinku za neobalený konec (štěpinu) a zapalte ji na straně s aromatickou směsí.
  • Nechte ji chvíli hořet a poté plamen zhasněte, aby tyčinka dále jen doutnala.
  • Nikdy nenechávejte doutnající tyčinku bez dohledu.
  • Zajistěte, aby tyčinka nebyla v průvanu, umístěte ji daleko od hořlavých materiálů a mimo dosah dětí nebo domácích zvířat, aby se zabránilo riziku popálení.