Powered by Smartsupp

Čakrový náramek - Malajský korál

Skladem
ks

Čakrový náramek s Malajskými korály je šperkem, který spojuje krásu a sílu přírodních korálů s energetickou podporou čakrového systému. Malajské korály mají různé barvy, přičemž každá barva je spojena s určitou čakrou. Tento náramek vám pomůže vyrovnat a oživit energetická centra těla, a přinést vám pocit rovnováhy a harmonie. Více

Čakrový náramek s Malajskými korály je šperkem, který kombinuje nejen přírodní krásu, ale také sílu a léčivé vlastnosti těchto vzácných korálů.

Malajské korály jsou přírodní korály různých barev, z nichž každá barva je spojena s konkrétní čakrou. Tento náramek je navržen tak, aby vám poskytl energetickou podporu a pomohl vyrovnávat a oživovat čakrový systém.

Každý korál na tomto náramku je pečlivě vybrán a sestaven tak, aby odpovídal konkrétní čakře.

Červené korály symbolizují kořenovou čakru a podporují zemištění a stabilitu.

Oranžové korály jsou spojeny s sakrální čakrou a posilují kreativitu a vášeň.

Žluté korály odrážejí sílu slunečního plexu a podporují sebevědomí a osobní sílu.

Zelené korály jsou spojeny s srdcovou čakrou a přinášejí rovnováhu a lásku.

Modré korály symbolizují hrdelní čakru a podporují jasné komunikace a sebeprosazení.

Fialové korály jsou spojeny s třetím okem a korunovou čakrou a pomáhají rozvíjet intuici a duchovní růst.

Nošení tohoto náramku vám umožní cítit a prožívat energii jednotlivých čaker, zvyšovat jejich proudění a podporovat jejich harmonickou interakci. Přispívá k obnovení rovnováhy v čakrovém systému a přináší pocit celkového blahobytu a harmonie.

Přijměte energii a sílu Malajských korálů s tímto čakrovým náramkem a zažijte pocit rovnováhy, vitality a harmonie ve svém životě.