Powered by Smartsupp

Náramek s magnezitem a přívěsek na krk se znakem jin-jang

Skladem
ks

Náramek s magnezitem a přívěsek na krk se znakem jin-jang je kombinací přírodního kamenů a symbolu rovnováhy. Magnezit je minerál, který podporuje klid a harmonii, zatímco znak jin-jang představuje rovnováhu a souznění protikladů. Tento elegantní set je ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají harmonii a vyváženost ve svém životě. Více

Náramek s magnezitem a přívěsek na krk se znakem jin-jang je vyjímečným a významným setem, který kombinuje přírodní energii kamene s symbolikou rovnováhy a harmonie.

Magnezit je minerál, který je známý svými klidovými a uklidňujícími vlastnostmi. Jeho jemná a upokojující energie podporuje harmonii v těle i mysli, a pomáhá vyrovnávat emoce a stres.

Znak jin-jang, který je vyražen na přívěsku, je starodávným čínským symbolem, který zobrazuje rovnováhu mezi protiklady. Znak se skládá ze dvou částí - jedna je černá a druhá je bílá, představující přítomnost mužského a ženského, světla a stínu, pozitivního a negativního. Jin-jang symbolizuje vztah a vzájemnou závislost protikladů a upozorňuje na důležitost rovnováhy mezi nimi.

Tento set náramku a přívěsku je nejen krásným doplňkem, ale také nositelem hlubšího významu. Náramek s magnezitem může sloužit jako denní připomínka vyváženosti a klidu. Jeho energie vás může podporovat v dosahování emocionálního a mentálního vyrovnanosti v každodenním životě. Přívěsek se znakem jin-jang pak přináší silnou symboliku a připomíná vám důležitost udržování rovnováhy mezi protiklady ve svém životě.

Tento set je vhodný pro muže i ženy, kteří hledají vnitřní harmonii a rovnováhu. Můžete ho nosit jako osobní amulet, který vám připomíná vaše cesty k vyrovnanosti a harmonii. Má elegantní design, který se hodí ke všem příležitostem - od každodenního nošení až po speciální události.

Ponořte se do energie magnezitu a symboliky jin-jang s tímto unikátním setem náramku a přívěsku.